جلسه شورای اداری شهرستان

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست یوسف زمانی اصل فرماندار شهرستان بهبهان برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهبهان در این جلسه که با حضور غلام شجاعی،معاون مدیرکل میراث فرهنگی استان خوزستان برگزار شد فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان ضمن اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره گل نرگس در شهرستان عنوان داشت:

🔹 در حوزه انرژی کاری عظیم در شهرستان بهبهان در پالایشگاه بیدبلند۲ انجام شده است. علیرغم تحریم های شدید فرزندان برومند وطن این پروژه عظیم را به مرحله راه اندازی رساندند که از تمام کسانی که نقش داشتند در این مسئله تشکر میکنم.

🔹در سالروز عملیات کربلای چهار هستیم،یاد و خاطره شهدای این عملیات مخصوصا شهدای غواص را گرامی می داریم. در روزگاری که مثل امروز شرایط سختی داشتیم آن ها ایثار کردند و خود را برای میهن فدا کردند.

🔹تمام ساختار نظام اکنون درگیر بحث اشتغال جوانان هست،ما کشوری جوان هستیم و علیرغم تمام برنامه ریزی ها هنوز نتوانستیم به آن جای مطلوب برسیم.

🔹در بحث اشتغال همه باید پای کار بیایند،همپوشانی کنند و متحد عمل نمایند تا در سطح شهرستان بتوانیم به نقطه ی مطلوبی برسیم. در حوزه اشتغال باید باکمک هم زیرساخت ایجاد کرد.باید ادارات اشتغال را در بخش خصوصی ببینند،با تقویت بخش خصوصی به فکر حل مشکل اشتغال باشیم.

🔹از همه ادارات میخواهم کار مردم را آسان کنند،نگذاریم شهروندان اذیت شوند،دولت و کشور متعلق به مردم است و ما همه خدمتگزاران مردمیم

🔹از بانک ها میخواهیم فضای اشتغال را تسهیل نمایند.در ارائه وام و تسهیلات با مردم همکاری کنند.

🔹روز نهم دیماه برای ما در این مقطع حساس هست و انشالا در این روز همه متحد،همدل و با وحدت حضور پیدا خواهیم کرد.

🔹برای برپایی جشنواره گل نرگس باید به اهمیت صنعت گردشگری و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در این بخش نگاه ویژه داشته باشیم.

🔹در جشنواره گل نرگس همه ما باید احساس مسئولیت کنیم،پای کار باشیم و ظرفیتی ایجاد نماییم که شهرمان در حد ملی دیده شود.

🔹انتظار داریم همه همت کنیم و به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در حد توانمان کمک کنیم تا بخشی از مشکلات آن ها برطرف شود. در این شرایط سخت اقتصادی اگر همه در کنار هم باشیم میتوانیم به سلامت عبور کنیم.

🔴 به کانال اخبار شهرستان بهبهان بپیوندید

 

https://t.me/Akhbare_behbahan

۱۶۰