اخبار انتخابات

دستورالعمل دایر کردن ستادهای انتخاباتی از سوی فرماندار شهرستان بهبهان ابلاغ شد

دستورالعمل دایر کردن ستادهای انتخاباتی ابلاغ شدفرماندار شهرستان بهبهان دستورالعمل دایرشدن ستادهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر را تشریح کرد
▪️به گزارش روابط عمومی فرمانداری و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهبهان یوسف زمانی اصل فرماندار شهرستان بهبهان از عدم منع برپایی ستادهای کاندیداها در فضاهای باز و ممنوعیت تجمع در مکان های سربسته خبر داد. به گفته زمانی اصل کاندیداها تنها مجاز به استفاده از هرگونه آثار تبلیغاتی در ابعاد ۱۰۰ ×۷۰ سانتی متر هستند و استفاده از بنرها و تراکت هایی با ابعاد بزرگتر و ابعاد بیلبوردهای تبلیغاتی ممنوع بوده و درصورت استفاده بلافاصله جمع اوری خواهد شد.
دیوار نویسی، استفاده از امکانات دولتی، چاپ بنر و تراکت با مضمون هایی غیرواقعی، راه اندازی کاروان های تبلیغاتی و تبلیغ بر علیه نامزدهای دیگر ممنوع است.
زمانی اصل فرماندار شهرستان بهبهان دایر کردن ستادهای تبلیغاتی توسط نامزدها با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز و صرفا استفاده از یک مکان به منظور جهت دهی و ساماندهی فعالیت های تبلیغاتی خود را بلامانع دانست. همچنین فرماندار شهرستان بهبهان از کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا درخواست کرد حداکثر توان خود در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و مسائل مربوط به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را رعایت نمایند تا انشالا انتخاباتی سالم، پرنشاط و به دور از حاشیه داشته باشیم.
به گفته زمانی اصل هیئت اجرایی مستقر در فرمانداری آماده دریافت هرگونه شکایت در خصوص تخلفات انتخاباتی می باشد.
🇮🇷 روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهبهان
☯️ اینستاگرام:
Farmandari_behbahan
⬅️ وبسایت رسمی:
https://behbahan.ostan-khz.ir
🔂 کانال اخبار فرمانداری شهرستان بهبهان:

https://t.me/bafakh

۲۴۶