اخبار انتخابات

هشدار فرماندار شهرستان بهبهان در خصوص رعایت قانون در انتخابات توسط نامزدها

فرماندار شهرستان بهبهان:خروج از ضوابط قانونی توسط نامزدها تخلف و برخورد قانونی خواهد شد🌐 فرماندار شهرستان بهبهان:خروج از ضوابط قانونی توسط نامزدها تخلف و برخورد قانونی خواهد شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهبهان فرماندار بهبهان درجلسه توجیهی نامزدهای عضویت در شورای اسلامی شهرهای تابعه شهرستان بهبهان بر رعایت قانون در تبلیغات نامزدها تاکید کرد و گفت:نامزدها باید طبق دستورالعمل های ابلاغی که بصورتهای مختلف ازسوی ستاد انتخابات اعلام شده است،تبلیغات کنند و خروج از این ضوابط بعنوان تخلف انتخاباتی محسوب می شود و قطعا با آنان برخورد قانونی خواهد شد.
یوسف زمانی اصل افزود:وظیفه ما درستادانتخابات شهرستان،اجرای قانون است و کمیته های مختلف این ستاد تمامی مسائل مربوط به قبل،حین وبعد انتخابات را بصورت دقیق رصد خواهد کرد و هر موردی که نیاز باشد ورود کرده و پیگیری می نماید.
وی بیان کرد:تمامی موارد هشداردهنده ، بازدارنده،موارد مهم قانونی، اخلاقی،اجرایی وپیشگیرانه مربوط به انتخابات شوراهای اسلامی در این جلسه توسط مسئولین امنیتی، انتظامی،نظارتی و قضایی و همچنین امام جمعه محترم بهبهان به نامزدهای عضویت در شورای اسلامی شهرهای تابعه اعلام گردید.
وی تصریح کرد:با هماهنگیها وتعاملاتی که با ائمه محترم جمعه، اعضای محترم شورای تامین واعضای هیات های اجرایی ، نظارت برانتخابات و بازرسی انجام شده است، تمامی مسائل وآسیب های امنیتی، نظارتی ، اجرایی و قضایی پیش بینی و درخصوص آن برنامه ریزی شده است و با تمهیداتی که اندیشیده شده است ، به فضل خداوند متعال و همت همه دست اندرکاران هیچگونه مشکلی در روند جاری انتخابات نخواهیم داشت.
فرماندار بهبهان گفت: پس از بررسی های مستمر وتلاشهای شبانه روزی هیات اجرایی ونظارت، تعداد ۱۲۹ نامزد عضویت درشورای اسلامی شهرها در شهرستان بهبهان تایید صلاحیت شدند و در ۲۸ خرداد در۴ شهر بهبهان، تشان، سردشت و منصوریه رقابت خواهند کرد.
وی ابرازامیدواری کرد: باحضور ومشارکت حداکثری مردم درانتخابات، برگ زرین دیگری درتاریخ انقلاب اسلامی جهت شهرستان بهبهان رقم خواهد خورد.
🇮🇷 روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهبهان
☯️ اینستاگرام:
Farmandari_behbahan
⬅️ وبسایت رسمی:
https://behbahan.ostan-khz.ir
🔂 کانال اخبار فرمانداری شهرستان بهبهان:

https://t.me/bafakh

۳۰۰