هشدار دادستان به نامزدهای انتخابات شورای شهر

هشدار دادستان شهرستان بهبهان به نامزدها در خصوص تخلفات انتخاباتی

کاندیداهای شورای شهر سریعا نسبت به جمع آوری بنرها و بیلبوردهای خارج از ضوابط قانونی خود اقدام کنندکاندیداهای شورای شهر سریعا نسبت به جمع آوری بنرها و بیلبوردهای خارج از ضوابط قانونی خود اقدام کنند

دادستان بهبهان اعلام کرد

کاندیداهای شورای شهر سریعا نسبت به جمع آوری بنرها و بیلبوردهای خارج از ضوابط قانونی خود اقدام کنند

دکتر روح الله زندی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهبهان در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی صدای بهبهان گفت: با توجه به دستورالعمل های انتخاباتی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی، ضوابط تبلیغاتی برای انتشار بنر و پوستر به نامزدها ابلاغ شده است.

زندی افزود: با توجه به اقدام برخی نامزدها و نصب بنر و بیلبوردهای تبلیغاتی خارج از دستورالعمل ها و ضوابط به این افراد اخطار داده می شود تا ساعت ۲۴ امروز شنبه ۲۲ خرداد ماه نسبت به برچیدن و جمع آوری بنرها و بیلبوردهای فوق اقدام نمایند.

دادستان عمومی و انقلاب بهبهان در ادامه افزود: در صورت عدم جمع آوری بنرها و بیلبوردهای فوق توسط نامزدها، از صبح فردا یکشنبه دستگاه های مسئول نسبت به جمع آوری بنرها و بیلبوردها در نقاط مختلف شهر اقدام خواهند کرد.

دکتر زندی همچنین از اعلام جرم علیه نامزدهایی که تا امشب بنرهای خارج از ضوابط قانونی خود را جمع آوری نکنند خبر داد و گفت: نامزدهایی که تا ساعت ۲۴ امشب بنرها و بیلبوردهای خارج از ضوابط قانونی خود را جمع آوری نکنند از سوی دادستانی علیه آن ها اعلام جرم شده و کورد پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت.
🇮🇷 روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهبهان
☯️ اینستاگرام:
Farmandari_behbahan
⬅️ وبسایت رسمی:
https://behbahan.ostan-khz.ir
🔂 کانال اخبار فرمانداری شهرستان بهبهان:

https://t.me/bafakh

۳۱۴