پیام تبریک فرماندار شهرستان بهبهان بمناسبت روز مجلس

فرماندار شهرستان بهبهان بمناسبت روز مجلس پیام تبریک صادر کرد


بسم الله الرحمن الرحیم
دهم آذرماه، سالروز شهادت آیت الله مدرس، نماد شجاعت و شهامت در مقابله با ظلم و دیکتاتوری حاکم به نام روز مجلس نام گذاری شده است. مجلس نهادی است که به فرموده بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) حاصل خون های ریخته شده در راه آزادی و در راس همه امور قرار دارد. خانه ملت، و مرجع و مبدا قانون گذاری، یکی از ارکان مهم مردمسالاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی و
عصاره ملت و نمادی از مردم سالاری دینی است و چشم امید ملت شهید پرور کشورمان به تلاش‌های خستگی ناپذیر نمایندگان منتخب و ولایی می‌باشد که همواره تعامل و همکاری با سایر قوا را سرلوحه کار خود قرار داده و در راستای حل مشکلات مردم تلاش می کنند. بدون شک، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی بزرگانی همچون آیت الله شهید حسن مدرس را الگوی خود قرار داده و با صرفنظر از تعلقات حزبی، در راستای منافع ملی و مصالح کشور خود حرکت می کنند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله شهید سید حسن مدرس، روز مجلس را به تمامی نمایندگان گرامی مردم در مجلس شورای اسلامی و مخصوصا نماینده محترم مردم شریف حوزه انتخابیه بهبهان در مجلس شورای اسلامی تبریک عرض نموده و از خداوند منان سربلندی و موفقیت آنان در راه خدمتگزاری به ملت بزرگ ایران را مسئلت می نمایم.
رستم عیدی پور
سرپرست فرمانداری شهرستان بهبهان

۴۵