شورای اداری شهرستان بهبهان برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان بهبهان برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهبهان، جلسه شورای اداری به ریاست رستم عیدی پور فرماندار شهرستان بهبهان برگزار شد.در این جلسه فرماندار و رییس شورای اداری شهرستان بهبهان در ابتدا اقدام اخیر کشورهای غربی بر علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم و حمایت تمام ارکان نظام و همچنین ملت غیور ایران از سبزپوشان سپاه را نشان محبوبیت و مقبولیت این نهاد دانست. عیدی پور تاکید کرد این مسئله که ایالات متحده آمریکا و غرب مخصوصا اروپا سعی دارند سپاه پاسداران را تخریب کنند بخاطر آن است که سپاه قدرت ترکیبی دارد. ماموریت سپاه، به عنوان سرباز ولایت تعاریف متفاوتی دارد و قدرت سپاه یک قدرت ترکیبی است.
سپاه در حوزه اطلاعات منطقه ای و در حوزه نظامی حضور پرقدرت و پررنگی دارد. در حوزه اقتصادی، توان و قدرت سپاه در قرارگاه خاتم الانبیاء غیرقابل چشم پوشی است.در حوزه عمرانی، هرجا که دولت ها دچار کمبود بودند سپاه است که آن نقطه را پوشش داده است. در حوزه محرومیت زدایی مجموعه سپاه با تمام وجود در خدمت مردم و کشور و نظام بوده است. مهم ترین مسئله، حوزه امنیت داخلی است که بر هیچ کس پوشیده نیست که سپاه چه نقشی در آن داشته و در کنار امنیت خارجی که مهم ترین عرصه آن ریشه کن کردن داعش از خاورمیانه بوده است، همه نشان از قدرت ترکیبی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می دهد.
فرماندار شهرستان بهبهان در ادامه با اشاره به در پیش بودن دهه مبارکه فجر، دستگاه های دولتی را موظف به برگزاری میز خدمت، ارائه آخرین دستاوردها و پروژه های اجرایی خود و همچنین استقبال با آذین بندی ادارات کرد. وی همچنین از آغاز مقدمات تشکیل ستاد نوروزی به زودی خبر داد و در ادامه نظارت بر بازار را یکی از مهم ترین مسائل و دغدغه های اخیر برخواند ک باید به صورت جدی مورد توجه قرار بگیرد و بازرسی ها باید شدت بیشتری بگیرد.
رییس شورای اداری شهرستان بهبهان، عنوان کرد در بحث جشنواره گل نرگس همه دستگاه های دولتی را موظف و ملزم به همکاری هستند و از آن ها خواست با تمام قوا در صحنه برگزاری جشنواره حضور داشته باشند.
رستم عیدی پور در ادامه با اشاره به بارش های اخیر و سرمای سراسری در کشور، صرفه جویی را مسئولیتی شرعی برای همه شهروندان خواند.
رییس شورای اداری شهرستان مدیران ادارات را موظف به شرکت در تمام جلسات به صورت شخصا خواند و در بحث حضور مدیران کل در شهرستان تاکید نمود که باید حضور مدیران کل در شهرستان با هماهنگی فرماندار باشد. وی همچنین حضور مدیران در مراسمات فرهنگی و مذهبی را لازم و آن هارا موظف به رسیدگی دقیق به مسائل ارباب رجوع و جلب رضایت مندی شهروندان دانست.

۱۰۰
اخبار مرتبط