فرماندار شهرستان بهبهان در جلسه شورای اداری بر لزوم رعایت قانون حجاب و عفاف در ادارات تاکید کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهبهان آخرین جلسه شورای اداری شهرستان، به ریاست رستم عیدی پور فرماندار شهرستان بهبهان در سالن آفاق برگزار شد. در این جلسه فرماندار و رییس شورای اداری شهرستان با اشاره به توافق ایران و عربستان گفت این توافقی است بین دو کشور مهم در جهان اسلام ک نقشی راهبردی در سیاست و دیپلماسی منطقه دارد و خروجی آن به نفع همه منطقه خواهد بود.
به گفته وی اولین پیام این توافق شکست راهبردهای رژیم صهیونیستی در مسیر ایجاد انشقاق میان کشورهای مسلمان و همچنین شکست پروژه انزوای ایران است.
همانگونه که مقام معظم رهبری پیش تر از این نقش جبهه مقاومت در شکست توطئه های آمریکا و اسرائیل را در منطقه تحلیل و برملا نموده بودند. در ادامه فرماندار شهرستان بهبهان با اشاره به رسیدن چهارشنبه آخر سال گفت مدیران محترم باید مراقبت و خودمراقبتی از دستگاه ها در روز چهارشنبه آخر سال را به شدت رعایت کنند. همچنین کلیه دستگاه ها در تعطیلات نوروزی باید لیست کشیک خود را به فرمانداری ارائه و آدرس و تلفن مهمانسراهای خود را نیز به فرمانداری اعلام کنند.
وی همچنین گفت از فعالیت های شهردار محترم و اعضای شورای شهر تشکر میکنیم، چرا که کارهای خوبی انجام شده است و البته باید روشنایی معابر ورودی و خروجی هم در شهر بهبهان و هم در شهرهای تابعه به خوبی تامین بشود. رییس شورای اداری شهرستان در ادامه ضمن تشکر از اعضای شورای تامین در حفظ و برقراری آرامش گفت اعضای محترم شورای تامین در این مدت زحمات و تلاش های زیادی داشته اند و از آن ها تشکر میکنیم و همچنین از امام جمعه عزیز و سایر روحانیت معظم تشکر میکنم که در کنار دولت حضور دارند. به گفته وی در حوزه تنظیم بازار ۵۰ تن گوشت منجمد وارد شهرستان شده و همچنین ۱۲۰ تن برنج،۴۰ تن مرغ و ۵۰ تن شکر برای تنظیم بازار وارد کرده ایم.
عیدی پور در ادامه گفت در بحث حجاب و عفاف مدیران ادارات باید نظارت قوی داشته باشند تا قانون حجاب و عفاف در سطح ادارات به بهترین شکل جاری گردد و هیچگونه چشم پوشی از تخلفات در این حوزه نخواهیم داشت. وی در پایان با اشاره به در پیش بودن نوروز، ماه مبارک رمضان و همچنین اردوهای راهیان نور گفت کلیه دستگاه ها موظف هستند در بحث راهیان نور،همکاری های لازم برای اعزام را داشته باشند. در پایان این جلسه رستم عیدی پور ضمن اشاره به خدمات کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان و اهدا لوح تقدیر به مدیر این اداره گفت، در حوزه اشتغال ۵۵۰ طرح اشتغال با ۵۴ میلیارد تومن تسهیلات توسط کمیته امداد شهرستان اجرا شده و در این زمینه کمیته امداد حضرت امام شهرستان بهبهان رتبه برتر استان را کسب کرده است.

۶۳