جلسه شورای اداری بخش زیدون به ریاست فرماندار شهرستان بهبهان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهبهان، جلسه شورای اداری بخش زیدون، با حضور مدیران شهرستان و مدیران اداری بخش به ریاست سید ولی الله موسوی فرماندار شهرستان بهبهان برگزار شد.
در این جلسه فرماندار شهرستان بهبهان مردم این بخش را مردمی بسیار نجیب و با اصالت خواند که این مسئله خود ظرفیت بزرگی است و از مدیران خواست بیشتر از توان برای خدمت به این مردم تلاش کنند تا بخشی از مشکلات آنان حل شود. وی افزود کلیه مدیران ادارات در بخش موظف هستند با رعایت نفس قانون، زیر نظر بخشدار بخش به انجام وظایف خوو بپردازند و در جلسه شورای اداری بعد مصوبات این جلسه حتما بررسی و پیگیری خواهد شد.
مشکلات مربوط به جاده های مواصلاتی مخصوصا پیچ حادثه خیز تهران جنوب، ایجاد بندهای آبخیز داری در بخش،لایروبی رودخانه زهره، تکمیل مرکز بهداشت شبانه روزی، تعیین تکلیف زمین مربوط به اقدام ملی مسکن، راه اندازی کشتارگاه با رعایت استانداردهای بهداشتی، تشکیل جلسه مشترک با میراث فرهنگی برای رفع مشکلات تل چگاه سفلی و بررسی راهکار برای مستحکم سازی ساختمان کمیته امداد و فرماندهی انتظامی از جمله مهم ترین موارد مطرح شده در این جلسه بود.
همچنین لزوم تشکیل شورای اشتغال بخش و الزام پیمانکاران و شرکت ها در بکارگیری نیروهای بومی، رفع مشکل سراب کشاورزی و پیگیری پرداخت مطالبات کشاورزان از دیگر مسائل مورد بحث شورای اداری بود.
در پایان فرماندار شهرستان بهبهان با اشاره به نزدیکی ماه مهر و آغاز فصل مدارس، پروژه مهر را یکی از مهم ترین دغدغه های پیشرو نامید و کلیه دستگاه ها را ملزم به همکاری با آموزش و پرورش برای استقبال از دانش آموزان نمود

۱۱۴
اخبار مرتبط