جلسه رسیدگی به مشکلات آنتن دهی تلفن های همراه اول در سطح شهرستان

جلسه رسیدگی به مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در سطح شهرستان به ریاست محمدحری فرماندار بهبهان و با حضور مهندس ساقی رییس اداره طراحی و مهندسی شرکت همراه اول و جمعی از مسوولان شرکت مخابرات استان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهبهان در این جلسه ابتدا بخشداران مرکزی،تشان و زیدون روستاهای دارای مشکل انتن دهی در مناطق خود را معرفی نمودند.همچنین نقاط دارای مشکل سطح شهر  که فاقد آنتن دهی مطلوب بوده و از تلفن خانگی نیز محروم هستند توسط فرماندار شهرستان به مسوولان همراه اول معرفی گردیدند.

محمد حری فرماندار شهرستان بهبهان با اشاره به سفر سال گذشته وزیر ارتباطات به شهرستان عنوان کرد که برخی از نقاطی که در سفر وزیر محترم ارتباطات در سال گذشته مشکلات آنها شناسایی و معرفی گردید رفع مشکل شدند اما کماکان مشکلات بسیاری از مناطق پابرجا مانده و نه تنها در نقاط روستایی بلکه در سطح شهر نیز در برخی مناطق آنتن دهی بسیار ضعیف است و مردم گلایه مندی به حق دارند. وی به این نکته نیز اشاره کرد که در برخی نقاط آنتن دهی هست اما اینترنت نیست و ما امیدواریم  جلسه امروز نتیجه عملی در پی داشته باشد.

تیم دعوت شده ارتباطات به ریاست مهندس ساقی رییس اداره طراحی و مهندسی همراه اول با همراهی مسوولین مخابرات شهرستان بهبهان و بخشداری ها از نقاط مشخص شده بازدید عملی خواهد داشت تا به رفع  مشکلات این نقاط اقدام نماید.

۲۱۶