نشست مشترک ستاد بحران شهرستان بهبهان و بهمئی

✳ *جلسه مشترک ستاد مدیریت بحران شهرستان های بهبهان و بهمئی،به ریاست یوسف زمانی اصل فرماندار شهرستان بهبهان برگزار شد.*

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهبهان در این جلسه که با حضور حکمت الله سنایی فرماندار شهرستان بهمئی و اعضای شورای مدیریت بحران این شهرستان به میزبانی فرمانداری بهبهان برگزار گردید در خصوص نقاط حادثه خیز مشترک میان دو شهرستان بحث و بررسی و تصمیم گیری لازم به عمل آمد.

☑ یوسف زمانی اصل فرماندار شهرستان بهبهان در این جلسه عنوان داشت با توجه به تجربه سال گذشته،امسال کلیه دستگاه ها با ظرفیت کامل و آمادگی صد در صد آماده مقابله با بحران خواهند بود. رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان با اعلام این نکته که پیش بینی ها حاکی از بارش های نرمال و بیش از نرمال در ابان ماه خواهد بود از مسئولان هر دوشهرستان بهبهان و بهمئی درخواست اتخاذ تدابیر لازم را نمود.یوسف زمانی اصل فرماندار شهرستان بهبهان با بیان این که بزرگترین چالش ما در سیل اشغال حریم و بستر رودخانه ها هستند از تمام ادارات متولی و دست اندرکار خواست تمام پروژه ها در حریم و بستر رودخانه ها با مطالعه کامل انجام گیرد و هرجا حریم و بستری از رودخانه ها اشغال شده است در اسرع وقت نسبت به آزادسازی آن اقدام گردد.

وی در پایان از مسئولان ادارات آب و برق خواست بازگشت سیلاب های ۲۵ تا ۱۰۰ ساله را مستندا ارائه دهند تا بتوان با مطالعه دقیق نقشه های آنها بسیاری از مشکلات را حل نمود.

🔴 به کانال اخبار شهرستان بهبهان بپیوندید

 

https://t.me/Akhbare_behbahan

اینستاگرام:

Behbahan_ostan.khz

۱۰۰